Przejdź do treści

Opiekunowie i starostowie roczników

STUDIA STACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Dawid Wieczorek, e mail: dawid.wieczorek@up.krakow.pl

II rok – dr Ewelina Zdebska, e mail: ewelina.zdebska@up.krakow.pl

III rok – dr Józefa Matejek, e mail: jozefa.matejek@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – mgr Wojciech Glac, e mail: wojciech.glac@up.krakow.pl

II rok – dr Krzysztof Chaczko, e mail: krzysztof.chaczko@up.krakow.pl

II STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Dominika Sozańska, e mail: dominika.sozanska@up.krakow.pl

II rok – dr Katarzyna Gucwa-Porębska, e mail: katarzyna.gucwa-porebska@up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE:

I STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – dr Agnieszka Tajak-Bobek, e mail: agnieszka.tajak-bobek@up.krakow.pl

II rok – mgr Elżbieta Mirewska, e mail: elzbieta.mirwska@up.krakow.pl

III rok – dr Katarzyna Białożyt-Wielonek, e mail: katarzyna.bialozyt@up.krakow.pl

ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH:

I rok – dr hab. Beata Ziębińska prof. UP, e mail: beata.ziebinska@up.krakow.pl

II STOPNIA

PRACA SOCJALNA:

I rok – mgr Marta Iwińska, e mail: marta.iwinska@up.krakow.pl

II rok – dr Sylwester Bębas, e mail: sylwester.bebas@up.krakow.pl

 

Wykaz starostów w roku akad. 2020/2021

WYKAZ STAROSTÓW 2020/2021

STUDIA STACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna

Jakub Mikuszewski

jakub.mikuszewski1@student.up

Klaudia Gigiel

klaudia.gigiel@student.up.krakow.pl

mail grupowy: pracasocjalna2020.2023@gmail.com

 

II rok praca socjalna

Klaudia Sikora

sikora.klaudia2807@gmail.com

mail grupowy: pracasocjalna.ld2019@outlook.com

 

III rok praca socjalna

grupa A1– Monika Górszczak
monika.jezowska@student.up.krakow.pl

grupa A2– Dawid Sternal

dawid.sternal@student.up.krakow.pl

 

I rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

Dominika Doniec

dominika.doniec@student.up.krakow.pl

 

II roku ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH stacjonarne 

Natalia Czop

natalia.czop00@gmail.com

 

STUDIA STACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

 

I rok praca socjalna

Justyna Krcil:

justyna.krcil@student.up.krakow.pl

 

II rok praca socjalna

Małgorzata Radkiewicz

malgorzata.radkiewicz@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE PIERWSZEGO STOPNIA

I rok praca socjalna  

Starosta: Sylwia Huszno

sylwia.huszno@student.up.krakow.pl

 

II rok praca socjalna  

Karolina Kosek

kosekkarolina@vp.pl

karolina.kosek@student.up.krakow.pl

 

III rok praca socjalna  

Teresa Pawlak

teresa.pawlak@student.up.krakow.pl

 

I rok ZARZĄDZANIE W SŁUŻBACH SPOŁECZNYCH

 

Anna Chojnacka

anna.chojnacka@student.up.krakow.pl

 

STUDIA NIESTACJONARNE DRUGOEGO STOPNIA

 

I rok praca socjalna

Izabela Woźniak

izabela.wozniak@student.up.krakow.pl

Izabelaanna.wozniak@gmail.com

 

 II rok praca socjalna

Alina Zbrojna

alinazb@onet.pl

mail grupowy: pracasocjalnamgriss@gmail.com

Archiwa