VII Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej

Dzisiaj w ramach VII  Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej Pani  dr Katarzyna Gucwa -Porębska zorganizowała dla studentów i pracowników naszego Instytutu spotkanie z Prezes Stowarzyszenia Piękne Anioły – Panią Katarzyną Konewecką -Hołój. Stowarzyszenie prowadzi działania na rzecz wsparcia dzieci i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Celem spotkania było  poznanie form przeciwdziałania negatywnym konsekwencjom izolacji  spowodowanej pandemią koronawirusa w obszarze funkcjonowania rodziny na przykładzie działań Stowarzyszenia. Był to niezwykle cenny czas,  w którym wzięło udział blisko 80 osób. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia Pani Prezes i Pani doktor za zorganizowanie wyjątkowego spotkania, które pokazało nowy wymiar Pracy Socjalnej.