II EDYCJA MIĘDZYPOKOLENIOWEGO SPOTKANIA SENIORÓW Z DZIEĆMI „ŻEGNAJ SZKOŁO, WITAJCIE WAKACJE!”

W dniu 13.06.2018 r. w Instytucie Pracy Socjalnej odbyła się II edycja Międzypokoleniowego Spotkania Seniorów z Dziećmi “Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!” zorganizowana przez Koło Naukowe Wolontariatu działające przy Katedrze Gerontologii Społecznej Instytutu Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wydarzenie zainicjowanie przez dr Annę Mirczak świetnie wpisało się w tradycję Koła. Mimo sesji i niesprzyjającej pogody uczestnicy dopisali, a zaproszeni goście sprawili, iż tego dnia Instytut Pracy Socjalnej zamienił się w kolorowe, głośne oraz beztroskie miejsce. Wszyscy emanowali pozytywną energią, a uśmiech dzieci sprawił organizatorom moc satysfakcji. Wśród atrakcji królowały zabawy sportowe, malowanie twarzy, bańki mydlane, piniata oraz wizyta w sali wykładowej. Dziękujemy Partnerom wydarzenia: Ciuciu Artist Kraków, Miejskie Centrum Dialogu w Krakowie, Sklep Animatora za wspaniałe upominki i gadżety, które posłużyły na prezenty dla dzieci. Dziękujemy również współorganizatorom akcji: Fundacji Nowe Centrum oraz Nikusiowo. Zapraszamy ponownie za rok!