PLANUJEMY KARIERY STUDENTÓW

Wyrażając troskę o wszechstronny rozwój studentów naszego Instytutu w dniu 26 listopada 2014 r. z inicjatywy Katedry Pomocy Postpenitencjarnej i Wychowania do Pracy zorganizowane zostało spotkanie z pracownikami Biura Promocji i Karier UP paniami Moniką Włodarczyk i Lucyną Skórą doradcami zawodowymi i psychologami. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie oferty Biura i doradców zawodowych oraz zainspirowanie studentów do przygotowania rozwoju swojej kariery zawodowej. Studenci dostali także wskazówki i narzędzia jak to osiągnąć. W programie spotkania znalazły się: informacja o działalności Biura; oferty pracy, praktyk, staży, wolontariatu; oferty szkoleń; informacja o możliwości indywidualnych porad psychologicznych i spotkań z doradcą zawodowym; odpowiedzi na pytania studentów i indywidualne konsultacje.